EPEVER IPower B Plus IPB3000-12(E/R)
1 696,93 zl be mokesčių
2 087,22 zl su mokesčiais
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys [PL] Warszawa 2
Siuntimo kaina
17,28 zl/pakuotė
232,20 zl/paletė
11 Prekės
SKU: 26865
Aprašymas
Charakteristikos
Garantija2
Galia [kW]3.0
Svoris (kg)6.2
Fazių skaičius1 fazės
MPPT skaičius0
Tryb pracyOff-grid
  • Nepertraukiama išėjimo galia: 3000W, leidžia maitinti įvairius prietaisus ir įrankius.
  • Didžiausia momentinė galia: 6000W (5 sekundėms), suteikia papildomos galios paleidžiant reiklią įrangą.
  • Įėjimo įtampa: 12V DC, suderinama su standartinėmis baterijų sistemomis.
  • Išėjimo įtampa: 220V / 230V AC (konfigūruojama, priklausomai nuo (E/R) varianto), pritaikoma skirtingiems regioniniams standartams.
  • Aukštas efektyvumas: ≥93% (prie 12V įėjimo), sumažina energijos nuostolius ir padidina sistemos efektyvumą.
  • Išmanus aušinimo ventiliatorius: Užtikrina tylų veikimą ir ilgesnį tarnavimo laiką.
  • LED indikatoriai: Aiškiai rodo veikimo būseną.
  • USB išėjimo prievadas: 5VDC / 2.4A, leidžia įkrauti mobiliuosius įrenginius.