DEYE SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2 15 kW
7 144,88 zl be mokesčių
8 788,20 zl su mokesčiais
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys
[PL] Łódź (7 144,88 zl)
[PL] Łódź (7 144,88 zl)
[PL] Warszawa (7 847,99 zl)
Siuntimo kaina
48,40 zl/pakuotė
270,00 zl/paletė
142 Prekės
SKU: 24907
Aprašymas
Charakteristikos
Garantija5
Galia [kW]15
Svoris (kg)50.6
Fazių skaičius3 fazių
MPPT skaičius2
Tryb pracyHybrydowy
DEYE SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2 – hibridinis trifazis inverteris, skirtas tiek tinklo, tiek nepriklausomam darbui su UPS funkcija, 15 kW nominaliai paskirstant energiją per 230/400 V tinklą.
  • Gamybos vardas: Ningbo Deye Inverter Technology Co., Ltd.; tipas: hibridinis, trifazis 230V/400V (tinkle ir be tinklo) su UPS galimybe.
  • Baterijos galimybės: įrengta 48 V įvestis; baterijos tipas – šarminė arba Ličio jonai; baterijos lizdas – 1; maksimali įkrovimo/ Iškrovimo srovė – 350 A; iki 160 vnt. paraleliai; palaikoma generatoriaus energijos sutaupymo sistema
  • DC įėjimas: nominalus įtampa DC 550 V; maksimali PV įėjimo srovė 36+20 A; pradžios įtampa PV/DC – 160 V
  • PV ir MPPT: maksimali PV galia 22 500 W; 2 MPPT; eilutės/MPPT – 2/2+2
  • AC išvestis: nominali AC galia 15 000 W; maksimali apčių galia 16 000 VA; maksimali AC srovė – 22,8 A (1 fazė) / 21,8 A (2 fazė); tinklo įtampa 220/380 V, 230/400 V; 1.1Un