AlphaESS SMILE-G3-T10 10 kW
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys [PL] Warszawa 2
Siuntimo kaina
9 Prekės
SKU: 21480
Aprašymas
Charakteristikos
Garantija10
Galia [kW]10
Svoris (kg)26.7
Fazių skaičius3 fazių
MPPT skaičius3
Tryb pracyHybrydowy
AlphaESS SMILE-G3-T10 – 10 kW hibridinis inverteris, skirtas efektyviam saulės energijos valdymui ir atsarginei galios tiekimui. Jis jungia saulės modulų galią, tinklo energiją ir baterijų kaupimą, užtikrinant patikimą energijos tiekimą įvairiomis sąlygomis.
  • Modelis: SMILE-G3-T10
  • Nominalus AC išėjimo galingumas: 10000 W
  • Tipas: hibridinis inverteris
  • Baterijos talpa: 3.8–46.0 kWh (LFP); galimybė Ličio plėtrai iki 150%
  • Baterijos valdymas: bypass funkcija serijinei baterijos jungčiai
  • IP65 apsauga ir patikima apsauga
  • 3 MPPT: už pilną PV galią
  • Maksimalus PV įėjimo galingumas: 20000 W; Maksimali įtampa 1000 V; Maksimali srovė 16 A
  • AC išėjimo charakteristikos: 220/380 V, 230/400 V; AC išėjimo tipas: trijų fazių
  • Ryšiai: Ethernet / WIFI / Modbus / API
  • Matmenys ir svoris: 610 x 212 x 416 mm; 26.7 kg; Suderinamumas: su EV įkrovikliais ir šilumos siurblais
  • Aplinkos ir efektyvumas: IP65; Maksimalus efektyvumas 97.6%; Euro efektyvumas 96.8%