DEYE SUN-12K-SG01HP3-EU-AM2 12 kW
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys
Siuntimo kaina
88 Prekės
SKU: 22479
Aprašymas
Charakteristikos
Garantija10
Galia [kW]12
Svoris (kg)26
Fazių skaičius3 fazių
MPPT skaičius2/2+1
Tryb pracyHybrydowy
  • Modelis: SUN-12K-SG01HP3-EU-AM2
  • Tipas: Trijų fazių hibridinis inverteris
  • Gamintojas/prekės ženklas: NINGBO DEYE INVERTER TECHNOLOGY CO., LTD. (Deye)
  • Atitiktis: EMC direktyva 2014/30/EU; CE, IEC/EN 61000 serijos, IEC 62109-1/2 ir kiti standartai
  • Maitinimo DC įėjimas: Maksimali DC įėjimo galia 15600 W; DC įtampa iki 600 V (maks. 1000 V); Startinė įtampa 150 V; MPPT diapazonas 300–850 V; MPPT kanalai 2; konfigūracija 2+1
  • Baterijų tipas: šarminės (lead-acid) arba Ličio jonų; Baterijos įtampos diapazonas 96–600 V; maksimalus įkrovimo/iškrovimo srautas 37 A
  • Įkrovimo režimas: 3 etapų įkrovimas su balansuojamu; Prisitaikymas prie BMS
  • Aukštos įtampos baterijų palaikymas (HV) – didesnė našuma; 6 įkrovimo/iškrovimo ciklų
  • Paralelinė darbo galimybė: maks. 16 vienetų paraleliai, tinka tinklui ir nepriklausomam veikimui
  • AC išėjimas: Nominali galia 12 kW; Maksimali AC išėjimo galia 13200 VA; Nominali įtampa 3/N/PE 220/380, 230/400 Vac
  • Efektyvumas: bendra 97,60%; MPPT efektyvumas iki 99,90%
  • Aušinimas ir triukšmas: Išmanus aušinimas; triukšmo lygis < 45 dB
  • Matmenys ir montavimas: 396 × 580 × 230 mm; Svoris 36 kg; Montavimas ant sienos; Garantija 5 metai