DEYE SUN-30K-SG01HP3-EU-BM3 30kW
VAT: 23%
vagy 0% az EU-s cégeknek
Raktár
Szállítási költség
11 Elemek
SKU: 22242
Leírás
Adatlap
Garancia5
Teljesítmény [kW]30
Tömeg (kg)80
Fázisok száma3-fázisú
MPPT-k száma3
Tryb pracyHybrydowy
Az DEYE SUN-30K-SG01HP3-EU-BM3 30kW hibrid inverter egy megbízható megoldás a fotovoltaikus rendszerekhez, amely könnyedén integrálható akkumulátoros tárolóval is. Az alábbi főbb jellemzőkkel rendelkezik:
  • Tipus: Hibrid Inverter (PV és Akkumulátor)
  • Teljesítménytétel: 30 kW
  • Akkumulátor típus: Litium-ion
  • Akkumulátor feszültségtartomány: 160-800 V
  • Máx. betöltési áram: 50 A
  • Máx. kisütési áram: 50 A
  • Akkumulátor bemenet száma: 2
  • Max. DC bemeneti teljesítmény: 39000 W
  • Max. DC bemeneti feszültség: 1000 V
  • Kezdőfeszültség: 180 V
  • MPPT feszültségterület: 150-850 V
  • Megbízható DC feszültségterület: 360-850 V
  • Képzeletbeli AC kimeneti aktiv teljesítmény: 30000 W
  • Máx. AC kimeneti aktiv teljesítmény: 38500 W
  • AC kimeneti képzeletbeli áram: 45.4/43.4 A
  • Máx. AC kimeneti áram: 50/47.8 A
  • Máx. háromfázisú egyensúlyhiányos kimeneti áram: 60 A
  • Power Factor Súrlódása: 0.8 vezető 0.8 vonal
  • Összes Harmonikus Áram Kitörés (THDi): <3%
  • Max. hatékonyság: 97.60%
  • Euró hatékonyság: 97.00%
  • MPPT hatékonyság: 99.90%
  • Csillapító fokozat: IP65
  • Telepítési stílus: Falrakás
  • Garancia: 5 Év/10 Év
  • Címke: CE Símként
Az DEYE SUN-30K-SG01HP3-EU-BM3 30kW hibrid inverter a fotovoltaikus rendszerekhez készült, akkumulátoros tárolással integrált megoldás. A magas hatékonysága, a széles tartományú paraméterei és a megbízható védelem miatt ideális választás lehet mind a háztartási, mind az ipari alkalmazásokhoz. Kiváló csillapítás, hangcsillapítás és szabályozható teljesítményfaktor biztosítja a hatékonyságot és a hosszú távú működést. A számos biztonsági funkció és a széles tartományú élettartam biztosítja a rendszer megbízható működését bármilyen környezetben. A teljesítményét és minőségét számos nemzetközi szabvány is alátámasztja, így a DEYE SUN-30K-SG01HP3-EU-BM3 30kW inverter egy jól megfontolt befektetés minden olyan projekt számára, amely alapvetően meg akarja felelni a jelenlegi és jövőbeli energiaigényeket.