Trina Solar Vertex S 425W Musta kehys TSM-425DE09R.08
  • Loppunut varastosta
Trina Solar Vertex S TSM-425DE09R.08 425W Musta kehys
VAT: 23%
tai 0 % EU-yrityksille
Varasto [PL] Wałbrzych
Toimituskohteeseen
Puola
Alankomaat
Belgia
Bulgaria
Espanja
Irlanti
Italia
Itävalta
Kreikka
Kroatia
Kypros
Latvia
Liettua
Luxemburg
Malta
Portugali
Puola
Ranska
Romania
Ruotsi
Saksa
Slovakia
Slovenia
Suomi
Tanska
Tšekki
Unkari
Viro
Toimituskulut
Määräalennus
Määrä Yksikköhinta Säästät
Ei tällä hetkellä varastossa
SKU: 27922
Kuvaus
Lisätiedot
Teho425
RunkoMusta
Korkeus (mm)1762
Paksuus (mm)30
Leveys (mm)1134
Takuu15
Paino21.0
Hyötysuhde [%]21.3
  • Suurin teho (Pmax): 425 Wp
  • Moduulin hyötysuhde: 21.3%
  • Kennon tyyppi: Monokristallinen
  • Kennojen määrä: 144 puolikasta kennoa
  • Kehyksen väri: Musta
  • Mitat: 1762 x 1134 x 30 mm
  • Paino: 21.0 kg
  • Etulasi: 3.2 mm karkaistu lasi, jossa heijastamaton pinnoite
  • Liitäntärasia: IP 68 luokitus
  • Liitin: MC4 EVO2
  • Lyhyen sulkuvirta (Isc): 10.61A
  • Avoin piirijännite (Voc): 50.2V