Photonica PAD-2D2-C-F16C - Φωτοβολταϊκό Μodule
VAT: 23%
ή 0% για εταιρείες στην ΕΕ
Αποθήκη [PL] Warszawa
Παράδοση σε
Πολωνία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Γαλλία
Γερμανία
Δανία
Ελλάδα
Εσθονία
Ιρλανδία
Ισπανία
Ιταλία
Κροατία
Κύπρος
Λετονία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Ολλανδία
Ουγγαρία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Σλοβακία
Σλοβενία
Σουηδία
Τσεχία
Φινλανδία
Κόστος αποστολής
100000 αντικείμενα
SKU: 25892
Περιγραφή
  • Μοντέλο περιβλήματος: PHS 12T
  • Διαστάσεις περιβλήματος: 144 x 319 x 259 mm
  • Συμμόρφωση με τα πρότυπα: EN 60670-1 / EN 62208
  • Βαθμός προστασίας IP: 65 (Προστασία από σκόνη και ισχυρούς πίδακες νερού)
  • Βαθμός αντοχής IK: 8 (Υψηλή αντοχή σε μηχανικές κρούσεις)
  • Διακόπτης υπερέντασης (MCB): Noark Ex9BN 3P B16
  • Ονομαστικό ρεύμα: 16A, 3P
  • Ονομαστική τάση: 230/415V AC
  • Απαγωγέας υπερτάσεων AC (SPD AC): Dehn DG M TN 275, Τύπου II
  • Απαγωγέας υπερτάσεων DC (SPD DC): Dehn DCB YPV 1200, Τύπου T1/T2
  • Μέγιστη τάση λειτουργίας (DC): 1200 V