YORK YHFMXH024BARX-FX Κλιματιστικό Split Δαπέδου/Οροφής
VAT: 23%
ή 0% για εταιρείες στην ΕΕ
Αποθήκη [PL] Radzymin
Παράδοση σε
Πολωνία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Γαλλία
Γερμανία
Δανία
Ελλάδα
Εσθονία
Ιρλανδία
Ισπανία
Ιταλία
Κροατία
Κύπρος
Λετονία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Ολλανδία
Ουγγαρία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Σλοβακία
Σλοβενία
Σουηδία
Τσεχία
Φινλανδία
Κόστος αποστολής
Προς το παρόν δεν είναι διαθέσιμο
SKU: 28762
Περιγραφή
  • Ισχυρή Απόδοση: Απολαύστε ψύξη 6.3 kW (21,500 Btu/h) και θέρμανση 7.1 kW (24,200 Btu/h) για ιδανικές συνθήκες όλο το χρόνο.
  • Λεπτός Σχεδιασμός: Με πάχος μόλις 199mm, η μονάδα ενσωματώνεται διακριτικά στο περιβάλλον σας.
  • Χρονοδιακόπτης 24 Ωρών: Προγραμματίστε την έναρξη λειτουργίας για να έχετε πάντα την επιθυμητή θερμοκρασία.