Trina Solar Vertex S TSM-425DE09R.08 425W Sort Ramme
VAT: 23%
eller 0% for virksomheder i EU
Lager [DA] Wałbrzych
Levering til
Polen
Belgien
Bulgarien
Cypern
Danmark
Estland
Finland
Frankrig
Grækenland
Holland
Irland
Italien
Kroatien
Letland
Litauen
Luxembourg
Malta
Polen
Portugal
Rumænien
Slovakiet
Slovenien
Spanien
Sverige
Tjekkiet
Tyskland
Ungarn
Østrig
Forsendelsesomkostninger
Mængderabat
Antal Pris Du sparer
I øjeblikket ikke på lager
SKU: 27922
Beskrivelse
Produktinformation
Effekt425
RammeSort
Højde (mm)1762
Tykkelse (mm)30
Bredde (mm)1134
Garanti15
Vægt21.0
Effektivitet [%]21.3
  • Dimensioner: Optimeret størrelse (1762 x 1134 x 30 mm) og lav vægt (21,0 kg) for nemmere håndtering og reducerede transportomkostninger.
  • IP68 J-Box: Høj grad af beskyttelse mod støv og vand, hvilket sikrer langvarig ydeevne.
  • Frontglas: 3,2 mm højkvalitets glas med AR-belægning, der øger lysgennemgangen og minimerer refleksion.