Envertech EVT1000-R F2J3
VAT: 23%
nebo 0% pro firmy v EU
Sklad [PL] Wałbrzych
Doručení do
Polsko
Belgie
Bulharsko
Česko
Chorvatsko
Dánsko
Estonsko
Finsko
Francie
Irsko
Itálie
Kypr
Litva
Lotyšsko
Lucembursko
Maďarsko
Malta
Německo
Nizozemsko
Polsko
Portugalsko
Rakousko
Řecko
Rumunsko
Slovensko
Slovinsko
Španělsko
Švédsko
Náklady na dopravu
43 ks
SKU: 27819
Popis
Parametry
Záruka15
Výkon [kW]1.0
Hmotnost (kg)4.1
Počet fází1-fázový
Počet MPPT1
Tryb pracyOn-grid
  • Doporučený rozsah vstupního výkonu: (250W–650W+) × 2
  • Maximální DC vstupní napětí: 60 V
  • Maximální výstupní výkon: 1000 W
  • Vysoká účinnost: Maximální účinnost 96.8%, MPPT účinnost 96.9%
  • Široký rozsah provozních teplot: -40℃ až +65℃