Haier Pearl Premium Plus AS50PDPHRA-PRE sieninis vidinis blokas 5.0/5.8kW R32 baltas matinis
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys [PL] Radzymin
Siuntimo kaina
3 Prekės
SKU: 29757
Aprašymas
  • Vėsinimo galia: 5.0 kW (0.8 - 6.0 kW diapazonas)
  • Šildymo galia: 5.8 kW (0.9 - 6.8 kW diapazonas)
  • Coanda Plus: Optimizuotas oro srautas užtikrina komfortą vėsinant (į viršų) ir šildant (žemyn).
  • I FEEL funkcija: Tikslus temperatūros valdymas, naudojant daviklį nuotolinio valdymo pulte.
  • Turbo vėsinimo režimas: Greitas vėsinimas, leidžiantis greitai pasiekti norimą komfortą.
  • Tylus veikimas: Žemas triukšmo lygis užtikrina didesnį komfortą.
  • 56°C Steri Clean: Kaitina garintuvą iki 56°C 30 minučių, kad sunaikintų bakterijas ir virusus.