Sieninis vidinis blokas Hitachi Performance RAK-42RPE
764,01 zl be mokesčių
939,73 zl su mokesčiais
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys [PL] Radzymin
Siuntimo kaina
32,40 zl/pakuotė
291,60 zl/paletė
1 Vienetas
SKU: 28773
Aprašymas
  • Nominali aušinimo galia: 4.2 kW (15,000 BTU) – idealiai tinka patalpoms atvėsinti.
  • Nominali šildymo galia: 5.4 kW – užtikrina patikimą šildymą šaltuoju metų laiku.
  • Šaltnešis R32: Ekologiškas ir efektyvus šaltnešis, mažinantis poveikį aplinkai.
  • Kompaktiškas dizainas: Ultra-kompaktiškas, tik 780 mm pločio, todėl lengvai montuojamas net virš durų.
  • Buvo jutiklis: Optimizuoja energijos suvartojimą, aptikdamas, ar patalpoje yra žmonių.
  • Žemos temperatūros šildymas: Veiksmingas šildymas net esant žemai temperatūrai (iki -15°C).