Hoymiles HAS-3.6LV-EUG1
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys [PL] Wałbrzych
Siuntimo kaina
2 Prekės
SKU: 27715
Aprašymas
Charakteristikos
Garantija5
Galia [kW]3.6
Svoris (kg)21
Fazių skaičius1 fazės
MPPT skaičius1
Tryb pracyOn-grid
  • AC prijungimo sistema: Lengvai integruojamas su esamomis PV sistemomis.
  • Nuotolinis stebėjimas: Valdykite ir stebėkite savo sistemą per S-Miles Cloud platformą.
  • Išmanusis eksporto apribojimas: Įdiegta funkcija, leidžianti valdyti energijos tiekimą į tinklą.
  • Itin lengvas dizainas: Palengvina montavimą ir taupo vietą.
  • Didžiausia AC išėjimo galia: 3.6 kW / 3600 VA.
  • Didžiausia DC įėjimo galia: 7.36 kW.
  • Didžiausias efektyvumas: 95.2%.
  • Baterijos įtampos diapazonas: 40-60 V.
  • Didžiausia įkrovimo/iškrovimo srovė: 90 A.