Envertech EVT1000-R F2J3
539,52 zl be mokesčių
663,61 zl su mokesčiais
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys [PL] Wałbrzych
Siuntimo kaina
47,52 zl/pakuotė
232,20 zl/paletė
43 Prekės
SKU: 27819
Aprašymas
Charakteristikos
Garantija15
Galia [kW]1.0
Svoris (kg)4.1
Fazių skaičius1 fazės
MPPT skaičius1
Tryb pracyOn-grid
  • Rekomenduojama įėjimo galia (STC): (250W–650W+) × 2
  • Maksimali nuolatinės srovės įėjimo įtampa: 60 V
  • Maksimali nuolatinė išėjimo galia: 1000 W
  • Didžiausias efektyvumas: 96.8%
  • MPPT (maksimalios galios taško sekimo) efektyvumas: 96.9%
  • Integruotas Wi-Fi ryšys patogiam stebėjimui
  • Apsaugos laipsnis: IP67 (atsparus dulkėms ir vandeniui)
  • Aukšto dažnio izoliacija
  • "Plug & Play" instaliacija
  • Žema nuolatinės srovės įėjimo įtampa didesniam saugumui
  • Darbinės temperatūros diapazonas: -40℃ iki +65℃