SOFAR HYD 15KTL-3PH
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys [PL] Wałbrzych
Siuntimo kaina
1 Vienetas
SKU: 27309
Aprašymas
Charakteristikos
Garantija5
Galia [kW]15
Svoris (kg)37.0
Fazių skaičius3 fazių
MPPT skaičius2
Tryb pracyHybrydowy
  • Didelio tikslumo MPPT algoritmas: optimizuoja saulės baterijų energijos gamybą.
  • APF režimas: pažangus galios faktoriaus korekcijos režimas.
  • Aktyvus šešėlių valdymas.
  • Palaiko nesubalansuotas apkrovas ne tinkle, palaikomas trifazis atskiras išėjimas.
SOFAR HYD 15KTL-3PH inverteris pasižymi nominalia AC galia 15 kW ir maksimalia PV įėjimo galia 22.5 kWp, užtikrinant aukštą efektyvumą ir patikimumą. Jis suderinamas su įvairiais akumuliatorių tipais, įskaitant ličio jonų ir švino rūgšties, su akumuliatoriaus įtampos diapazonu 180 V - 800 V. Su IP65 apsaugos klase, šis inverteris yra atsparus dulkėms ir vandeniui, todėl idealiai tinka naudoti įvairiomis aplinkos sąlygomis. 5 metų garantija suteikia papildomo pasitikėjimo šio produkto kokybe ir ilgaamžiškumu.