SolarEdge SE5K-RWS48BEN4 5 kW
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys [PL] Warszawa
Siuntimo kaina
100000 Prekės
SKU: 23167
Aprašymas
Charakteristikos
Garantija12
Galia [kW]5
Svoris (kg)37
Fazių skaičius3 fazių
MPPT skaičius1
Tryb pracyOn-grid
SolarEdge SE5K-RWS48BEN4 – 5 kW inverteris, skirtas valdyti PV gamybą ir baterijų kaupimą bei užtikrinti efektyvų energijos srautą trijų fazių sistemose. Palaikomas tinklas su neutraliąja linija (3/N/PE) ir siūlo konfigūruojamą apsaugą bei patogų diegimą.
  • Nominali ir maksimali AC galia – 5000 VA
  • Išvesties įtampa: 380/220–400/230 VAC (LL/LN)
  • AC išvesties įtampos diapazonas: 184–264,5 VAC
  • Dažnis: 50/60 Hz ±5
  • Maksimali srovė per fazę: 8 A
  • Residuum srovės detektorius: 300 mA / 30 mA
  • Grids palaikymas: 3 / N / PE (trijų fazių WYE su neutraliąja)
  • Konfigūruojama Volt-Watt apsauga ir PF, šalių nustatymai: taip
  • Be transformatoriaus, be įžeminimo: 6750 Wdc
  • DC įėjimas: 900 Vdc max; 750 Vdc nominal; 8,5 A
  • Apsauga prieš reverse polarity: taip
  • Žemės gedimo izoliacijos detektavimas: 700 kΩ
  • Našumas: iki 98% (maksimalus); 97,3% Europos svorinėse aplinkose
  • Naktinis energijos suvartojimas: < 2,5 W
Šis įrenginys naudoja DC-konstrukciją, leidžiančią kaupoti PV energiją baterijoje be AC konversijos nuostolių. Diegimas yra paprastas per SetApp išmaniuoju telefonu; integruotas modulinio lygio stebėjimas suteikia visą informaciją apie baterijos būklę, PV gamybą ir savarankišką suvartojimą. Taip pat galima prijungti 48V baterijas iš kelių tiekėjų, suteikiant papildomą lankstumą jūsų energijos sprendimams.