SOFAR HYD20KTL-3PH
6 991,58 zl be mokesčių
8 599,64 zl su mokesčiais
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys
[PL] Łódź (6 991,58 zl)
[PL] Łódź (6 991,58 zl)
[PL] Warszawa (9 255,97 zl)
Siuntimo kaina
48,40 zl/pakuotė
270,00 zl/paletė
19 Prekės
SKU: 6579
Aprašymas
Charakteristikos
Garantija5
Galia [kW]20
Svoris (kg)37
Fazių skaičius3 fazių
MPPT skaičius2
Tryb pracyHybrydowy
  • Baterija: Ličio jonų technologija; galimybė prijungti iki 2 įėjimų baterijų APF režimu.
  • Maksimali PV galia: iki 30 kW (po 15 kW PV kiekvienam MPPT įėjimui).
  • PV įėjimo įtampos diapazonas: MPPT 250–850 V; platesnis diapazonas 180–960 V; maksimali PV įtampa 1000 VDC.
  • MPPT įėjimo srovė: apie 12,5 A kiekvienam įėjimui (priklauso nuo konfigūracijos).
  • AC išėjimas ir tinklas: nominuota AC išėjimo galia 20 kW; maksimali 20 kW.
  • Tinklo parametrai: 3P 400 VAC (L-L) / 230 VAC (L-N); dažnis 45–65 Hz; išėjimo THD ≤ 3%.
  • Pereinamas į avarinį maitinimą: ≤ 15 ms laikui pereinant iš PV/baterijos į avarinį maitinimą.
  • Atsarginė galia ir išvestis: nominali atsarginė galia 20 kW; avarinė išvestis 400 VAC (3P) / 230 VAC (L-N).
  • Efektyvumas: MPPT iki 99,9%; bendras europinis efektyvumas apie 97,5–98%.
  • Matmenys ir svoris: 571,4 × 515 × 264,1 mm; svoris apie 37 kg; transformatorių neturinti konstrukcija.